I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Duben 2011

Informtika 4

11. dubna 2011 v 22:11 | "S..." |  Děníček
Takže konečně poslední článek :D .
Hadejte co už zase sleduju drbnu příjdu domů a nic jinýho nedělám a pak se divím že nestíhám .Plánuju že o víkendu něco podniknu jenže tak trochu nevím jak když se do toho vmejchala ta svatba a rodiná večeře a podobně no kdyžtak půjdu ven jindy :D .Fakt už nevím co tu mám psát jsme hrozně unavená a zítra vstávám v šest. Takže už asi půjdu spát (konečně). Dobrou
S....


Informatika 3

11. dubna 2011 v 22:00 | "S..." |  Děníček
Ahoj :).
Dnešek byl fajn ostatně jako všechny poslední dny až na to že ted moc nestíhám chodím pozdě domů a pak nemám moc času ,ale tak o víkendu se to snad nějak srovná ( sakra ani se mi nechce myslelat že je teprv pondělí ,ale co užnějak to přežijem). Konec konců zejtřek už je za chvíly a zbytek týdne by už mohl být vcelku oukej no teda až na čtvrtek možná i pátek :DD.Docela už by mohli být zas nějaký prázdniny třeba na týden nebo aspoň tak nějak. No nic ještě musím napsat 4 článek a pak už konečně konec .D.

Informatika 2

11. dubna 2011 v 13:24 | "S..." |  Děníček
Takže další článek do informatiky.
Víte co už mám oblečení na tu strejdovu svadbu docela se tam těším :D bude mít čokoládovou fontánku a dálší takový blbosti :D.Každopádně by unás měla spát setřenka nebo aspn já u nich.Akorát má být prý o víkendu zima což je škoda. Zkončí tím ti super jarní dny :/.Uplně se těším až bude teplo a budem chodit na koupák a pojedem na dovču.Jo to bude super nebo až poéjdem windsurfovat :).
Jo a neska bych měla mít novej desing (teda doufám). Sakra už nevim co psat.

Informatika aneb jak budou vypadat příští dny.

4. dubna 2011 v 16:01 | "S..."
(divnej nadpis co :D)
Ahoj . V informatice zrovna děláme blogy. Protože se mi nechce zakládat nový blog tak panu učiteli ukážu tento. Přečte si pouze 4 články co jsem nově přidám (teda doufám) nejspíš budou dost nudný,divný,krátký a s nějakýma videama nebo obrázkama.Za to se vám omlouvám ,ale pravděpododobně je potom smažu.Musíme totiž jaksi dokázat že umíme založit blog a psát na něj ( :/, :D) z toho pak dostaneme známku. Mimochodem domluvila jsem z kámoškou že mi asi udělá nějakej design. Ještě nevím kdy ,ale snad to klapne :).