I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Jednou byl jeden....šílenec.

26. března 2011 v 20:58 | "S..." |  Děníček
Ahojdá jahojdá :DD.
Vím už jsem tu opět dlouho nebyla ,ale mám své důvody a to nedostatek fantazie jako by se mi snad poslední rok všechna vypařila z hlavy ani žádná inspirace nepomáhá .Z ničoho nic mě něco napadne a pak to stejně rychle zapomenu. Katastrofální ! Musím se smát sama sobě jinak to totiž snad asi ani nejde.
Víte co se děje ,já jsem štastná *klep,klep* a venku je hezky a to už skoro každý den *klep,klep* no není to bobastikoozní :D.
Myslím že mám občas (pořát) pocit že chci být dokonalá vtip je ,ale v tom že se mi to nikdy nemůže podařit at bych se snažila sebevíc.Nezbývá než být ráda že sem ráda. Ale stejně jsem NA NĚKTERÉ VĚCI tak trochu pošahaná perfekcionalistka. Někdy se snážím něco tak moc vylepšit že to vlastně celé zkazím v takových chvílích bych se fakt nakopla.A že jsem se nakopla :D.
Mezi láskou a nenávistí je jen tak tenká hranice a já ho možná milovala teď ho skra nenávidím. je mi to líto :/. A tím už asi končím jsem moc utahaná na další vymýšlení prapodivnejch textů. Tak se mějte :).
- "S..."
 


Komentáře

1 Kecka. Kecka. | Web | 27. března 2011 v 9:41 | Reagovat

Jo kámo, to sme na tom podobně :/ I s tou láskou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama