I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Březen 2011

28/3/11

28. března 2011 v 21:19 | "S..." |  DěníčekČaukés !!

Ehmm dnaska jsme měli infinu a děláme blogy :D heh páč jsem nehorázně lýna tak asi nebudu dělat jak kachna novej ,ale hezky ukážu ten můj ..docela trapné potom co tu
píšu :D né fakt nechci aby si nic četl :/.
Každodopádně se mám fajn ;) a snad všechno bude vycházet tak jak by mělo nebo aspoň tak jak bych chtěla.
V sobotu když sme poklízely v garážy našl ajsme foťák pod dědečkovi nebo spíš pradědečkovi a pak se ukázalo že máma má ještě jeden v práci.Tak mi ho dnes donesla není to suproozní dala jsme do něj filma už se dá bez problémů používat . Budu ,ale fotit jen s tím od mámy abych ten památeční nezníčila jak je mým zvykem :D. Jsou kůůlozní :D jestli se mi podaří nějaký dobrý fotky a přemluvím naše at to daj na CD nebo mě abych to naskenovala tak to sem možná dám ;). Mohlo by to být parádní :D.
Jak zajisté všihni víte v sobotu se měnil čas což pro mě znamená že jsem dnes vstávala jakoby v 5 a že jsem neskutečně unavená a to se ještě musím učit :/ takže se mějte "amígoos" :D.

Jednou byl jeden....šílenec.

26. března 2011 v 20:58 | "S..." |  Děníček
Ahojdá jahojdá :DD.
Vím už jsem tu opět dlouho nebyla ,ale mám své důvody a to nedostatek fantazie jako by se mi snad poslední rok všechna vypařila z hlavy ani žádná inspirace nepomáhá .Z ničoho nic mě něco napadne a pak to stejně rychle zapomenu. Katastrofální ! Musím se smát sama sobě jinak to totiž snad asi ani nejde.
Víte co se děje ,já jsem štastná *klep,klep* a venku je hezky a to už skoro každý den *klep,klep* no není to bobastikoozní :D.
Myslím že mám občas (pořát) pocit že chci být dokonalá vtip je ,ale v tom že se mi to nikdy nemůže podařit at bych se snažila sebevíc.Nezbývá než být ráda že sem ráda. Ale stejně jsem NA NĚKTERÉ VĚCI tak trochu pošahaná perfekcionalistka. Někdy se snážím něco tak moc vylepšit že to vlastně celé zkazím v takových chvílích bych se fakt nakopla.A že jsem se nakopla :D.
Mezi láskou a nenávistí je jen tak tenká hranice a já ho možná milovala teď ho skra nenávidím. je mi to líto :/. A tím už asi končím jsem moc utahaná na další vymýšlení prapodivnejch textů. Tak se mějte :).
- "S..."

Eh už mi dochází slova.

4. března 2011 v 21:09 | "S..." |  Děníček
Ahoj mám toho tolik ted to jen zformulovat aby tomu vůbec někdo rozuměl :D.
No takže moje nálada by se dala popsat asi jen vulgárně nebo aspoň její zlejší polovina :) ,ale přeto se snažím o úsměv. Za všechno to může ....vlastně ani nevím ,ale mám zmatek musím si najít čas a všechno promyslet . Těším jse na tu svobodu co příjde (aspoň doufám) s jarem .

Nechápu proč je všechno tak falešné proč jsme my (nic proti) tak falešní ...:/.
Nechápu proč skoro celý můj volný čas trávím tam kde to zhlouby duše nenávdím a přes to bych to tam chtěla tolik milovat ,ale nějak mi to nejde.
Hrozně moc zavidím těm lidem co tak hrozně milují svoje koníčky at už fotbal,tanec nebo plavání či cokoli jiného vždy o tom tak básní jak kdyby byly schopní se proto i zavraždit je jim vidět na očích jak je to baví . Mužou tam zajít když je jim nejhůř i nejlíp můžou se odreagovat ,vyvztekat a zasmát.Cití se tam evidentně užasně nebo aspoň tak to vždycky pochopím z jejich vyprávění. Já nic takového bohužel nemám ,neznám :/ a asi ani mít nebudu. Což mě v celku štve.

Začínám už totálně nenávidět rádoby supr čůpr mňůzíík od supr čůůpr hvězdiček co sou fakt kůůl a který poslouchaj kůůl tííni co maj fáákt stájl a moc je lovíísqju *muck* . :DD.

A opravdu se pokorně zkláním před těmi co za to stojí :)
NO už jsme opět zapoměla co jsem vlastně chtěla tak se mějte :).