I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Únor 2011

Zase melu...

27. února 2011 v 16:41 | "S..." |  Děníček
Tak dnes jsem si po dlouhé době navlíkla legíny je to vážně boží pocit když i jen na chvilku tebou projede zazračný sluneční paprsek a tebe polije to krásné teplo. Tak moc se těším na jaro a zřejmě i na léto tohle co jse posledně předvedlo byo opravdu nelahodící oku umělce ( :D bože mluvím děsně :D) .
Ach ano opět jsem se zasnila jak úžasné by to mohlo být v angli v londýně s krásným bytem v centru jako uznávaná umělkině s krásným autem stylem šatníkem věcma prostě naprosto dokonalý a hlavně v prostředí o kterém se mi ani nesnilo :). V lepším světě .Možná je to jen moje naivita ,ale chci si jí pořádně užít než se mi všechny naděje zhatí ;).
Hrozně mě to tu štve . Ty odpadky na zemi bezdomovci a podivný identity co chodi nebo se povalují na ulicích a v nejrůznějších zákoutích. Prazvláštní budovy do kterých už nevstoupila lidská noha pěkně dlouho. Zloději ,podvodnícico se s tím hlavně ani netají.Všichni sou snad domluvený je to děsivý. To jak to tu vypadá tohle všechno. Nemám do toho ,ale co mluvit já jsem totiž jen malé usmrkané dítě co neví o čem mluví a dělá ze sebe důležitou ;).A hlavně dělá ostudu proto radši mlčím . Mějte se fajnés vaše usmrkané děcko ;).


Chci se usmívat :)))

25. února 2011 v 18:25 | "S..." |  Děníček
1.Ooh I´m really sad ,but i think i was happy before. And I too think ,I´ll happy in the future at least I hope....!!!
2.I sometimes think i really very seriously for this life ,but my heart hears every this idea and warnings me the next mistake,but I´m maybe deaf....
3.I don´t know what i do ? I hope I get good idea in the worst time. And I will happy....

Tohle mě poslední dobou napadá :D anglicky :D -pomalu se připravuju na můj Londýnský sen ;) Chci mýt styl chci mít velkej byt v centru Londýna chci pít kafe ze "stárbáks" a chci mít ještě větší styl než styl chci si splnit svůj sen chci být jak ty nejdokonalejší lidi o kterých sním ,ale to je jen sen :)) (promiňte za to časté používání slova sen a sním)
Vždy jsem si tak nějak přála aby mě kluci chtěly asi jako každá z nás blbých blbek (né promiňte je to normální nechci vás urazit jen sebe ;) :D).Ted když se čas od času stane že zjistím že mě někdo chce tak skoro vždy se objeví někdo další kdo má stejný city. je to divné že? Ano nechci znít nějak nafoukaně (i když tak prý vypadám :D a možná i jsem podle některých) ,ale je to tak a já v tom neumím chodit prostě mi to asi nejde nebo nemám talent nebo si to pouze namlouvám ,ale v tom se já nevyznám :).
Momentálně se cítím euforicky šťastně a zároveň bídně jako v depresi ....zmatek no .. Ale sem vlastně šťastná a ta bídnost je jen asi další nevysvětlitelná úzkost což je na dením pořádku melancholika (tedy pokud jím jsem že ? což není uplně tak jisté).Mám pocit že někdy my není nic jasné a hlavně že není nic jisté jak řekla jedna pro mě velice vážená dáma
:" V jednou okamžiku máš vše pak se otočíš a záhy nemáš nic a tak se dějí všechny katastrofy na světě "
To je asi vše jen ještě jedna věta je tak úžasná že z ní snad začnu břečet a pak roztaji jako sněhulák na jaře : "Hi, you´re cute. Can i sit next to you and watch you smile? :)". No není to krásný :D posuďte samy já du tak čaukéés ;))


Blouzním a hlavně blázním...

15. února 2011 v 21:34 | "S..." |  Děníček
Tak v sobotu jsem dorazila z lyžáku bylo to úžasný (jaký jiný by to taky asi mohlo bejt když jsem tam byla stěma mejma idiotíkama). Ovšem od té doby co jsem doma chci zpět a nebo alespoň do školy kde je zase uvidím :) jenže nemůžu sem nemocná a už 3.den mám horečky :/. Když přídu na fejsbůůk je to tak rozkošný když ti píšou takový hezký věci :)). Mývám z toho ten mentálně retardovanej úsměv a stejně takový články píšu :D. V pátek máme jet zase na hory jako bych tam tento rok nebyla už milionkrát ,ale nevadí mi to. Ovšem trochu se obávám jestli se zvlándu  vyzdravit a taky toho s kým tam jedu . Snad se to nějak zvládne ;). Už nemám moc co psát stejně jsem se chtěla jen vyzpovídat z toho nejzákladnějšího ,když není nikdo na blízku. Jen mám otázku když ti nějakej klučina řekne "musím jít papa a miluju tě "mám to brát jako normální miluju tě co se říká jen tak nebo něco víc :D ?? Chápete doufám jak to myslím ;). Stejně sou rozkošní :pp a já jak vygumovaná....

Uh

4. února 2011 v 22:11 | "S..." |  Děníček
Anglie,Francie,Itálie,Japonsko,Amerika?? A co stejně budu žít v Londýně :pp. Je to tak trochu můj sen ty milí, zdvořilí lidi a tak trochu jiný svět tak trochu úžasně ,krásnej ??Ach žádný pohrdavý pohledy a urážky….. sem naivní vím. Ale né tak jak naši někdy bych jim chtěla vpálit do obličeje  čistou pravdu. Jenže to by jim servalo srdce, takže radši dělám jako že nic nebo spíš lžu nebo tak. Je mi z toho zle, a bude ještě hůř …
Tak zítra lyžák uh teď jdu spát a přitom ani ještě nemám dobaleno no snad to tam zvládnu. Prostě budu muset!! No takže mě čekejte tak za týden.