I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

ČEŠTINA - téma týdne aneb jak to vydím já. Há há.

22. ledna 2011 v 20:43 | "S..." |  Moje názory ...
Čeština ? Podle mě je to krásný jazyk ,ale možná je to jen moje přirozený vlastnectvý :D kdo ví ? Ale jsem čech takže co by jste čekali. Vždycky jsem chtěla být na chviličku klukem a vyzkoušet si jeho pohled na svět , vždy jsem si přála  být na moment někým jiným a podívat se jeho očima, na mě a na vše kolem, stejně tak jsem vždy toužila stát se na okamžik cizincem a vydět čechy i češtinu jinak možná líp možná hůř. Hold jsem byla ,jsem a budu snílek :). A co ve škole ? Pchá ... tam už my od mala dávaly zabrat DIKTÁTY moji úhlavní nepřátelé. Jednička z diktátu byl jednoduše zázrak. A pořád je. Naprostým opakem byly (jsou) moje lásky sloh a literatura ovšem háček byl (je) v tom co píšeme nebo co čteme. Většinou je to hrůza. Ale co nebudem si tu lhát psát zrovna moc  neumím a číst no to je sice lepší :D ,ale co já mám mluvit do toho co je dobrý a co je fraška že ? No a taky můj pravopis však je to vidět že :D prostě nepíšuli písemku nedopadne to zrovna nejlíp ,ale ty písemky no taky nejsou tip ťop (sakra tohle slovo sem toužila tak moc použít :D). Taky se o naší řeči říká jak je těžká a asi taky je i když já to nepoznám. Dobře oprava ono se to nejen povídá ale tak to i je podle já nevim koho a čeho :D. Jo jo hloupá brunetka promluvila. No už asi nemám co říct jen zvětšit písmena aby to vypadalo že sem neplácala pouze blobosti a trochu víc se rozepsala a tradáá k telce . Takže čáu .
 


Komentáře

1 P. P. | Web | 22. ledna 2011 v 20:54 | Reagovat

To je pěkné, že říkáš, že je čeština krásný jazyk. A že jsi vlastenec. ALE...
vlastenectví - jako stavení
Čech - velké písmeno
byste - jediný spisovný tvar
vidět - žádná předpona vy/vý
mi - jako mně, te my, jako my všichni
+ nedostatky v čárkách a trochu slovosled.

Prostě si myslim, že by se měl člověk snažit psát dobře gramaticky. Sama přiznáváš, že je tvůj pravopis není nic moc. Tak se s tím snaž něco udělat..
Nechci tě nijak kritizovat, myslim to dobře.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama