I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Budu jen dál snít ...

20. ledna 2011 v 17:50 | "S" |  Děníček
 No tak jsem zase nemocná (pššt dělám že mi to vadí :D i když někdy ...) . Co říct celej den prosedím u telky nebo u komplu a přemýšlím o všelijakejch blbostech jako bych taky uměla něco jinýho ... no věčer si lehnu a buť usu a v noci se 5x vzbudím nebo mi trvá 3 hodiny než vůbec zamhouřím oči. Ano zase se to vrátilo nemůžu spát i když chci :// naštěstí je to lepší než minule*klep,klep* to to trvalo přeš dva týdny HROZNÝ !!! Nevím co to znamená ,ale docela mi to leze na nervy :( . Chtěla bych to s blogem němak dotáhnou ,ale je mi taky celkem jasný že vzhledem k tomu jak a o čem píšu je to celkem nemožný. Stejně budu snít jako o všem :p. Moc ráda bych chtěla mít zpět svoji potulnou inspiraci ,ale mám dojem že už se dočista vytratila nejspíš ten zlom jak říká *******.  Vážně příde mi že už nemá žádnou inspiraci prostě vyprchala snad se vrátí  doufejme teda jestli vůbec nějaká byla. Wow nejak sem se zase rozepsala :D.
Ještě kolem dvou ,tří týdnů a jede se na lyžák. Na jednu stranu se fakt těšim na druhou stranu bych řekla trapas jak nikdá. Né že bych neuměla lyžovat ,ale mám tak trochu strach že se něco zvrtne no jo celá já stejně mě to pak přejde ať už se něco zvrtne nebo ne. Máme ,ale spolužačku co závodně lyžuje už vydím ty její pohrdavý pohledy na všechny kolem :// . Ale co at se de vycpat :DD já ji to nandám :p. I když je občas fajn noo uvidíme. Jedou s náma 3 učitelé naš tříďas , angličtinářka a zemplařca co je spíš tělocvikářka :DD snad to bude ok :) . Teď  star trek nová generace (né nedělam si srandu fakt se na to dívám :DD) tak čáu :) . "S" (bez teček je lepší :p)
 


Komentáře

1 Tessi ♥ Tessi ♥ | E-mail | Web | 21. ledna 2011 v 9:00 | Reagovat

A že já nejedu to ti nevadí ? :D Kdo závodně lyžuje ? ? J8 sice lyžuje celkem ( dost) dobře ( musím se pochválit, když mi jednou něco jde :DD), ale co, když ani nebudu mít možnost, že.. :\ A je to za dva týdny, takže snad k nám ještě před tím budeš moct jít spát ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama