I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Leden 2011

Žádná odpověď jen drásavá úzkost.

25. ledna 2011 v 21:18 | "S..." |  Děníček
Ahoj, ahoj.
Vím, že nic nevím (ano slavná věta ovšem podle pravdy). Je normální, že každých 1O minut mám bolesti kdekoliv na těle a v těle a když né tak mám pocit, že mám teplotu? Je normální, že jsem silný hypochondr a ještě to o sobě vím je normální že by mi udělal radost osobní doktor a psychiatr či psycholog :D. Je normální, že mám i před lidmi v autobuse pocit méněcennosti, že každý den mě postihne minimálně jedna deprese. Je vůbec můj život alespoň z části normální nebo se tak jen tváří? Je normální, že dřív jsem byla veselé malé děvče a teď nejsem nic jiného než troska nebo si tak alespoň příjdu sama v sobě a, že zvenčí se tvářím někdy až příliš hrdě? Mám spousty otázek a žádné odpovědi. Jen pochybnosti …A je vůbec normální že to tu píšu?? Dobře nechám toho vím že tady odpověď nenajdu. A je taky klidně možný že tohle si pouze namlouvám, protože jak poznám realitu od mích domněnek? A jestli je tohle všechno reálné tak víte co je opravdu omezující ten hrozný pocit že všichni sou něco víc a já nevím co s tím :(. Tak jo STOP!!!
Trochu pozitivněji. Beru zpět nic pozitivního nemám :D . Nechápu, že sem to tu opravdu napsala. Nic jiného na práci zrovna nemám tak se tu mějte :).

Sebevražda - téma týdne

24. ledna 2011 v 20:24 | "S..." |  Moje názory ...
Po minulém tématu týdne jsem se zařekla, že už nic na téma týdne nenapíšu. Proč protože my spoustu lidí vleze na blog a je to divné ale mě to nějakým způsobem vadí nevím proč to tak je. Ale pak jsem uviděla ten nápis SEBEVRAŽDA. Nevím, ale přišlo mi to jako znamení
:p prostě o tomhle musím napsat alespoň zmínku.
Sebevražda
Když by se mě na ni někdo zeptal řekla bych asi tohle: Ano už jsem o ní přemýšlela a né jednou. Vzhledem k mému řezání a katastroficky klesajícímu sebevědomí mám, ale opravdu velký strach. Děsí mě představa mě rozplácnuté na chodníku s lepícími papírky na hrudi s nápisem " miluju vás, ale sebe ne" děsí mě taky představa sebe v posteli a svírajíc v ruce lahvičku léku či jedu na krysy. Ano i o tom sou mé představy. Jen si to představím už se mi zvedá kufr a to nejhorší na tom je že si myslím, že je tu opravdu nějaké to procento možnosti reálného uskutečnění. Pak je tu taky otázka která mě jako to (tak trochu jinak) věřící dělá také obavy. Dostaneme li
se po sebevraždě do nebe či do pekla jestli tu tedy jsou?? Zatím jsem slyšela pouze o té horší možnosti posmrtného života a to bych opravdu nechtěla. Jediné co mi vykouzlilo úsměv na líci je fakt že v momentálním rozpoložení žádnej podraz nechystám. A také to že z největší pravděpodobnosti mi to moje obavy s přehledem zhatí J .Tuším že jste čekali spíše článek trochu jiného pojetí, ale u mě není nic jisté ;).

Ach...

22. ledna 2011 v 21:51 | "S..." |  Děníček
Co tak pořád dělám? Chvíly přemyšlím že chci nový blog chvíly tenhle chci zrušit chvíly nesnášim internet chvíly ho myluju. No ,ale stejně se k ničemu nedokopu. Docela ráda bych zůstala ještě doma abych si všechno ještě tak nějak rozmyslela. A pak vyrazila ven zas O.K. to ,ale nejspíš nepůjde leda s teploměrem v čaji nebo s křídou v puse :D né zas tak hrozný to není. Je to težšký takže chci si to jenom nějak promyslet to všechno. Výte že ten blog nechi chci novej ,ale nemám na to. Jo zase bych mazala mynulost hrůza vím .... už radši nic říkat nebudu mějte se.

ČEŠTINA - téma týdne aneb jak to vydím já. Há há.

22. ledna 2011 v 20:43 | "S..." |  Moje názory ...
Čeština ? Podle mě je to krásný jazyk ,ale možná je to jen moje přirozený vlastnectvý :D kdo ví ? Ale jsem čech takže co by jste čekali. Vždycky jsem chtěla být na chviličku klukem a vyzkoušet si jeho pohled na svět , vždy jsem si přála  být na moment někým jiným a podívat se jeho očima, na mě a na vše kolem, stejně tak jsem vždy toužila stát se na okamžik cizincem a vydět čechy i češtinu jinak možná líp možná hůř. Hold jsem byla ,jsem a budu snílek :). A co ve škole ? Pchá ... tam už my od mala dávaly zabrat DIKTÁTY moji úhlavní nepřátelé. Jednička z diktátu byl jednoduše zázrak. A pořád je. Naprostým opakem byly (jsou) moje lásky sloh a literatura ovšem háček byl (je) v tom co píšeme nebo co čteme. Většinou je to hrůza. Ale co nebudem si tu lhát psát zrovna moc  neumím a číst no to je sice lepší :D ,ale co já mám mluvit do toho co je dobrý a co je fraška že ? No a taky můj pravopis však je to vidět že :D prostě nepíšuli písemku nedopadne to zrovna nejlíp ,ale ty písemky no taky nejsou tip ťop (sakra tohle slovo sem toužila tak moc použít :D). Taky se o naší řeči říká jak je těžká a asi taky je i když já to nepoznám. Dobře oprava ono se to nejen povídá ale tak to i je podle já nevim koho a čeho :D. Jo jo hloupá brunetka promluvila. No už asi nemám co říct jen zvětšit písmena aby to vypadalo že sem neplácala pouze blobosti a trochu víc se rozepsala a tradáá k telce . Takže čáu .

Budu jen dál snít ...

20. ledna 2011 v 17:50 | "S" |  Děníček
 No tak jsem zase nemocná (pššt dělám že mi to vadí :D i když někdy ...) . Co říct celej den prosedím u telky nebo u komplu a přemýšlím o všelijakejch blbostech jako bych taky uměla něco jinýho ... no věčer si lehnu a buť usu a v noci se 5x vzbudím nebo mi trvá 3 hodiny než vůbec zamhouřím oči. Ano zase se to vrátilo nemůžu spát i když chci :// naštěstí je to lepší než minule*klep,klep* to to trvalo přeš dva týdny HROZNÝ !!! Nevím co to znamená ,ale docela mi to leze na nervy :( . Chtěla bych to s blogem němak dotáhnou ,ale je mi taky celkem jasný že vzhledem k tomu jak a o čem píšu je to celkem nemožný. Stejně budu snít jako o všem :p. Moc ráda bych chtěla mít zpět svoji potulnou inspiraci ,ale mám dojem že už se dočista vytratila nejspíš ten zlom jak říká *******.  Vážně příde mi že už nemá žádnou inspiraci prostě vyprchala snad se vrátí  doufejme teda jestli vůbec nějaká byla. Wow nejak sem se zase rozepsala :D.
Ještě kolem dvou ,tří týdnů a jede se na lyžák. Na jednu stranu se fakt těšim na druhou stranu bych řekla trapas jak nikdá. Né že bych neuměla lyžovat ,ale mám tak trochu strach že se něco zvrtne no jo celá já stejně mě to pak přejde ať už se něco zvrtne nebo ne. Máme ,ale spolužačku co závodně lyžuje už vydím ty její pohrdavý pohledy na všechny kolem :// . Ale co at se de vycpat :DD já ji to nandám :p. I když je občas fajn noo uvidíme. Jedou s náma 3 učitelé naš tříďas , angličtinářka a zemplařca co je spíš tělocvikářka :DD snad to bude ok :) . Teď  star trek nová generace (né nedělam si srandu fakt se na to dívám :DD) tak čáu :) . "S" (bez teček je lepší :p)

Jsem ....!!

16. ledna 2011 v 18:41 | "S..." |  Děníček
Tak jo tímhle bych chtěla poděkovat TOBĚ TESS (CŮC) díky tobě sem byla nekompromisní a zbavila se jedno z problémů.
Ano už je too tu asi jsem se zamilovala nebo mi dočista hráblo (spíš to druhý).....sem to ale káča co ?? Budu s tím muset něco udělat  !!!
No někdy mi příde že už jsem totálně šílená a neumím nic pořádně vyřešit bez pomoci ....
Nechci být trapná !! Moc už nemám co říct snažím se vždycky napsat co cítím a nikdy to ale moc nejde ... Tak se asi mnějte páá.

Prázdno v duši ....

14. ledna 2011 v 22:08 | "S..." |  Děníček
Mynulost ?? Ráda ji mažu .... prostě najednou DELETE a prázdno (v duši).


Moc nevím co s tím vším mám dělat je toho na mě asi moc ... pomoct si ? To neumím leda řezanci . Nechápu to nechápu vlastně nic. Aspoň že na dneska sem nešla do školy a jela hezky na lyže a pak na koupání :)) celkem pohodička ,ale pak ://. Snad už to nějak zvládnu a vyřeším to hold budem muset být nekompromisní :). Ha to se chci vydět :pp. Snad to zvládnu do pondělí ať se pak můžu soustředit na učení a ostatní ... POLOLETÍ-OSOBNĚ. Asi bych tu neměla plácat blbosti a jít spát stejně sem po dnešku totálně vyčerpaná .
                                                                                                      Pá "S..."

Zase si měním méno pod Sejm mě zná moc lidí takže "S..."
Blá blá

11. ledna 2011 v 21:02 | S... |  Děníček
Číst si starý články je sranda :D .Zjištuju že si to vždycky všechno naplánuju a nikdy to nesplním celá já no :D a taky měním názory (jako bych to nedělala každý dvě minuty). Jednou sem řekla bolest nebolí ,bolest zabíjí ... teď dodávám ...ale někdy je to přítel. Vsaďte se že jednou si řeknu cože blboost !! :D. No co jinak ? Škola vzpočívá v učení,umělích úsměvech,bolesti,radosti,hudbě,falešných pozdravech , ve vražedných pohledech, v trapasech, v křiku,ve tmě,ve všem možným ,ale kravinky mezi svýma už to nejsou ....    Myluju Green Dey !!! (nový poznatek :D). A jak říkaj v jedný písničče "JE MI TO JEDNO ,KDYZ VAM TAKY !! ". No dál mi záhadně všichni tak zvaně projevují náklonost :DD haha jak kdybych jim to věřila. Ale už sem se rozhodla kdo z nich za to stojí ;)) je to PŠŠŠŠT !!! Ha  a máte to :p .Oh héj právě mi jedn chlápek v telce mluví z duše chce změnit svět k lepšímu a je tak trochu perfekcionalista a pořát chce něčeho dosahovat - kámo seš frajer :DD. No to je vše musím zase uklidit . Ahoj.