I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Listopad 2010

Možná pak - báseň

12. listopadu 2010 v 21:01 | Sejm... |  Moje tvorba
Už nemůžu dál,
když život mi tě vzal.
Tebe lásku,
přes oko mám černou pásku.
Každodeně modlím se,
o svůj život bojím se.
Toužím za hlavu starosti hodit,
prostě normálně chodit.
Chci pomoc prosím,
smutek v sobě nosím.
Chci milovat,
a na zdi si malovat.
Nemůžu však,
možná pak.Trochu kradší ,ale mě se líbí :))

Stručně a nesrozumitelně ...

12. listopadu 2010 v 20:52 | Sejm... |  Děníček
Dnešek byl docela zajímavej aspoň zatím :) ve škole kupodivu pohodá až na toho namachrovanýho debila (pardon ale on se jinak vyjádřid nedá) co si myslí že může všechno ://  a uplně nejvíc mě vytačí jak ze všech dělá debily nebo dělá debila ze sebe :/. No ,ale jinak to bylo fajn v tom ustavu. Chci se lišit :D to zní fakt divně :D prostě chci být svá :pp.pro dnešek už asi nic jen přidám básničku co mě tak napdala .))

Voňka :pp

7. listopadu 2010 v 22:07 | Sejm... |  Děníček
Včera Voňka (Vaňkovka=pro neBrňáky obchodní centrum :P) s babičkou (tu básničku sem jí napsala a moc se jí libila :DD možná ji časem přidám do tvorby ;)..) a děděčkem :p a dneska s Kersí.Bylo to fajn a splnila sem tím další bod seznamu a to sejít se s lidma co za to stojí :) no a více méňě i bod o úklidu :D.Zejtra mi snad do školy příde ta Cůc (tesí) která už je 14 dní nemocná :// no a pak po těláku (grr) du ke kadeřnici (<3). No jinak si z celýho mího srdce přeju aby nezačala zima myslím tím jako sníh ,tma,mráz,rýma a tak mohl by být teplý podzim :) vím že asi nic jiného si přát nemohu páč léto už bylo a na jaro si počkám :). Sníh ,ale prostě ještě nechci myslím že den kdy budu chtít sníh bude 24.prosince a nebo den kdy bude mráz,rýma,mlha,zima,tma tak budu chtít sníh a sluneční paprsky co se o něj odráží :D což bude možná aspoň trochu reálný přání narozdíl od toho chtít léto v prosinci :pp. Normálně si začínám uvědomovat že bude za chvilu prosinec,vánoce,a jiný takovýty zimní věci ,ples,vídeň a jiný prosincový školní akce. No už asi vše co sem chtěla povědět do prázdna páč to stejně většinou nikdo nečte :DD
                                                                                                                                Sejm

Krátce o dnešku néli zítřku ...(to sou názvy :D)

5. listopadu 2010 v 20:08 | Sejm... |  Děníček
Asi jste si všimli že je novej dís jednoduchej ,ale mě případne hezoučkej takže bod č.1 splněn ;)).No jinak asi nic jinýho splněnýho nemám ,ale snad to ještě doženu :pp.A co neska tak samo že škola a pak sem byla s Malyčkým a Sofou v kavárně samozřejmě sme s S. absolvovaly Malyčkýho výslech kterej vzpočíval to že se M. na něco zeptal a my museli odpovědět a on pak skonstatoval že je to špatný a že to dělat nemáme :DD.No rozhodně sem se nepřejedla jako včera v Mekáči ,ale i tak to bylo fajn :)Pak opět trénál po kterim sem měla v plánu jít s kámoškou na tartan (myslim že se tomu tak říká) zaházet si na koš ,ale sešlo z toho :(( Takže sem jela domů lehnout si do postele a vzít si čokošku :Dp. Zejtra pojedu za babičkou na oběd a pak s ní asi něco koupit ještě opožděně k svátku :) což my připomělo že jí musím složit básničku taktéž opožděně ,ale k narozkám :DD.Tudíš se tu asi mějte musim skládat a uklidit tak pá ;))

Plán na dalších sto let ....:D

3. listopadu 2010 v 20:00 | Sejm... |  Děníček
Ahoj :).
Tak co novýho? U mě asi všechno přistarym furt si píšu sama ze sebou :D né novinky sou chci toho opět tolik podniknout a nejn na blogu ,ale i v realitě :p. Rozhodně mám vplánu kreslit do soutěže,sejít se s pár lidma který o za to stojí ,udržet pořádek v pokoji a chodit třeba každou neděli běhat nebo aspoň chuze ,ale to bych musela aspon tak na hoďku vždycky :D (určitě to nedodržim no budu vás informovat :D) ,naplánovat nějakou hezkou akcičku. A  to všechno za tento vejkend :D no něco možná odložím a na blogu?

Co se chystám v nejbliší době udělat na blogu :
  • novej desing
  • články každý den
  • doshnutí takzvané popularity (:D heh to zní uchylácky :pp)
  • dostat se do AK=autorský klub ,ale na to je ještě času ;))
  • založit novou rubriku o modě nebo jinou ale chci další :DD
No je mi jasný že za víken stihnu načat +- dvě věci :DD ale ted mám načatý učení a musi  to dodělat protože dalšího zaracha za špatný znamky nepotřebuju tak se mějte pá vaše S.

Jak jinak ...prostě pár vět :pp

2. listopadu 2010 v 19:30 | Sejm... |  Děníček
No čauki děcka sem zpět mám celkem dobrou náladu tak doufám že to vydrží :)) Jinak chtěla jsme vám říct o změně mí přezdívky z sarush na Sejm... jen aby ste věděli a neměli v tom zmatek :)). No a co tak pořát dělám vlastně nic zvláštního. Pokud teda nepočítám prázdky kdy sme byly v Prátru žeru to tam :DD. Jo a byl halloween mám to ,ale postřěh že :D stejně su tu neslaví což je možná škoda :(( příde mi že by mohla bejt docela sranda :pp Mám v plánu zase velký změny to jsem já pořád bych něco měnila jen kdybych neměla ze změn takovej strach :D docela komický že :p ?? No nic asi to bude tak všechno co bych dneska napsala tak Báj vaše Sejm... :)