I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Září 2010

Jáka jsem byla , jaká jsem a jaká budu-no na to si počkáme ....:D

19. září 2010 v 21:57 | Sarush |  Děníček
Tak to usměvavý obdombí moc dlouho nevydrželo od toho ce sem psala poslední článek jen pár hodin :D pak ovšem přišla depka na pomoc přišla žiletka :D vím hrozný ,ale já už na to kašlu a ted je mi zas fájn ;;) doufám že už na díl a ted co bylo hlavní pohnutkou k tomu napsat tento článek :) --Před prázdka jsem to byla já jenom já stará dobrá Sarush :D o prázdká jsem chtěla dospět ještě víc zelegantnět a znudit můj styl oblíkání a co nejvct se skrášlit prostě to chtělo změnu pak jsem odjela na tábor a co jsem se vrátila začal ten kolotoč začal jsem se řezat a všechno šlo do háje a kdo jsem teď holka co má svůj styl, patku přes oko, spoustu ztracených (možná falešných) přátel zato blízký okruh těch nej (doufejme) ,pěkně posratej život kterej si snaží co nejvíc užít, pár jiizev na srdci a zápěstí a hlavně co nejbláznvješí nápady.No musíte uznat že změna sice byla ,ale o malínko jinačí (:D vtipnej název pro totální změnu :D). Jesti jsem teď štastější kdo ví? Já teda fakt ne na jednu stranu je to podlemě super i přesto že si život seru řezáním ,ale poznalajsem opravdoví kámoše no a spoustu věcí sem si probrala a jsem ráda na druhou stranu se bojím jestli na tohle všechno mám a hlavně mám strach že ty depky co mám tak dvakrát za den se jednou zhorší ,ale o tom zas někdy jindy teď úsměv a mávat  hoši úsměv a mávat :DD

Proč tak smutně život je fajn :))

19. září 2010 v 13:57 | Sarush |  Děníček
Tak sedím u noťasu a usmívám se docela překvapení ne? na to že mě většinou znáte jako depkařku nervačku a holku co má věčně smutný kecy tak mám překvápko taková já ve skutečnosti ani nejsem snažím se smát jak jen to jde a všechno brát tak že je to to nejlepší co může být :)) a proč teda na blog píšu samý pesimistický žvásty ?? Protože se mi líp píše o sobě a o svých pocitech  když mám depku je mi smutno nebo tak stejně tak s básničkama ;)).Teď je mi docela fajn sice je mi ještě  občas smutno,dostanu depku,brečím,ječím a všechno kolem ,ale už zas mívám i ty  chvilky kdy si lehnu na postel a začnu se smát,ječet,a řvát jak je mi fajn :DD doufám jen že mi to vydrží trosičku díl než obvikle a že žiletka půjde na nějakou dobu stranou :) pokusím se i na blog víc psát ;).
A teď na povzbuzení hezké nálady >>>Sebepoškozování-báseň

11. září 2010 v 20:14 | Sarush |  Moje tvorba
Sebepoškozování

Řízneš se jemně,
bolí to zjevně.
Řízneš se víc,
nepomůže už nic.
Žiletka stane se tvou láskou,
tvou nejmilovanější kráskou.
Krev po ruce ti teče,
leskne se pod ostřím meče.
Tohle miluješ a nenávidíš,
jiným lidem závidíš.
Bojíš se moc,
den i noc.
Seš v začarovaném kruhu,
na ruce máš pár červených pruhů.
Vyskoušíš jednou uděláš zas,
pak  už patříš mezi nás.

    NEZAČÍNEJ !!!!!
       vím o tom sví
         věř mi ....

Tak a přišlo to čeho jsem se bála .....

2. září 2010 v 19:54 | Sarush |  Děníček
Tak a je to tu to čeho jsme se bála a ono přece deprese nezklamala a znovu mě potkala .Ano ano mé období zamilovanosti smíchu a štěstí nebo spíš euforií je prič a je tu deprese. Ta depka která nevím jak se tu vzla kdy se tu vzala a ani proč je to smutné nevědět co svámi je a přitom se cítit tak slabý a bezmocní :(.Doufejme jen že stejně tak rychle a nezporozovatelně přišla tak i odejde. Dělám spoustu zlých věcí a taky je tu zpoustu věcí co si namlouvám a věřte že si toho namlouvám poměrně dost. Sama sobě lžu a vůbec nejhorší na tom je že už nepoznám co je lež a co pravda na co mám a na co ne co je přetvářka a co jsem já.Kdo vlastně jsem. Další z věcí o kterých nevím jestli si je namlouvám je že nepotřebuju pomoc ostatních že si pomůžu sama.Myslím že tohle si prostě musím urovnat v hlavě teda až  příjdu na to co urovnat.Nechci mít depku ,ale ona se nechce nechat a drží se ve mě jako přisátá. Když už o tom tak přemýšlím tak nelžu jen sobě ,ale i svému oklí. Nechci pomoc a až budu chtít a potřebovat řeknu si teda doufám možná je to další z mých super lží :( .No nic nebudu vás tu tím zatežovat svoje pocity musím zmáknout sama tak pá doufám že ste alespoň vy veselý ;)