I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Ách ....;)

29. srpna 2010 v 13:04 | Sarush |  Děníček
Ach konečně to krásný období tak dlouho očekávaný bohužel už opět končí .....:(

Jo jo krásných čtrnáct dní asi nejlepších za celý prázdky :)  byla jsem na super táboře uplně dokonalí tam užasný lidi  našla jsem si super kámoše a nehorázně sem se zamilovala.Byl to asi nejlepší vztah co sem měla ne asi určitě a to sme se ani nelíbali nevěřila bych že to vůbec de tak hezký i bez toho :D. Jen už je zřejmě konec.Vztah na dálku je tak trochu k ničemu Brno a nějakej prdelákov u ústí to fakt nevýjde :( je mi to líto ,ale co musím pokračovat dál jak říká Ann ničeho nelituju ani sekundy mího dosavatního života ani chyb.Chybama se totiž učíš a kdybych je nedělala tak nejsem tam kde sem a mě se líbí kde jsem :D .Myslím že je zprávný mít nějaký cíle a těch dosahovat i tak že spadneš na hubu protože i to je přece pohyb vpřed :).Všechno teď beru nějak pozitivně a to se mi líbí přes ty dva měsíce jsem se docela změnila troufám si tvrdit k lepšímu.Začínám mít prostě takovej pocit že teď začínaj takovýty hezký léta puberťáka dobře pubertální výjevi už mám díl ale teď se to teprve rozjelo naplno už v tom prostě jedu před minulej  školní rok sem byla ještě malí díte ovšem z přehledem o světě těch velkých :D mynulej školní rok sem byla něco jako nováčekk v pubertálním světe a co teď no asi větší level :D sorry už mi hrabe :D.YÉH no není ten život fájn :D *klep*klep*.Bohužel prázdky už končej a mě se ani malinečko nechce do školy ani nechci za těma lidma stačí mi výdat je mimo školu prostě tam nechci chci si užíavat dál a hlavně od 1. mám zaracha asi 2 měsíce prostě dokud nebudu mít vpohodě známky :(  no nic mějte se fajn aspoň tak jako já ;) pá vaše postiženecká Sarush :)
 


Komentáře

1 Dulcecita Dulcecita | Web | 29. srpna 2010 v 13:17 | Reagovat

Já si nemůžu pomoct, na školu se těším, šíleně. Smát se klukům na fotbalových zápasech a dávat jim přezdívky, blbnout s klukama... To je můj život :)
Zamilovala? To se mi ještě nikdy nestalo. Nevím, spousta lidí mě má za ledovou královnu, kluci se mě bojí :D Asi se mi to jednou stalo, ale chvilkově... A ani jsem se nikdy nelíbala, nestydím se to přiznat. Na co je líbání, když do toho člověka nejsi zamilovaná? Chci na svoje první líbání vzpomínat v dobrém :)
Tenhle článek vypadá tak šťastně... Jako by ani nebyl od tebe! Mám radost, vážně!
A k tvému komentáři - yeah! Yeah! Chci tvou fotku :)

2 Sarush Sarush | Web | 29. srpna 2010 v 16:12 | Reagovat

Jáj já tě baštim :D fotky přidám ale teď mi nefachá to připojení k mobilu takže nic ale ve středu pošlu fotky kámošce a máš je mít :D .Jinak na svoje první líbání vzpomínám tak že je mi na blití v tu chvíli to možná bilo ok ale potom na blití a druhý nato čekám :D :D

3 Dulcecita Dulcecita | Web | 29. srpna 2010 v 16:49 | Reagovat

[2]: :D Fajn, ve středu čekám. A s tím líbáním - právě o tomhle mluvím! Určitě na svoje první líbání nebudeš vzpomínat v dobrým a to já bych chtěla :) Když už si s někým mám vyměňovat sliny, at už to stojí za to :D

Hmm... Fashion blogů, co stojí za to, je málo, ale jestli chceš rady, co si na sebe vzít první den do školy, můžu ti klidně poradit i já :D No dobře, to možná není zrovna skvělý nápad. Fajn, tak třeba...
http://fashiondisaster.blog.cz/ - Tady jsem nejspíš něco četla.
A... Já vlastně všechny ty blogy zapomněla. Nechodím tam moc často. Kdyby sis myslela, že ti můžu poradit já, show me your closet :D

4 Dulcecita Dulcecita | Web | 29. srpna 2010 v 20:38 | Reagovat

A co by sis asi tak představovala, že bys chtěla mít první den na sobě? Já tě neznám, ale podle toho, jaké outfity jsi vybrala u mě na blogu, řekla bych, že spíš něco klasického nebo elegantnějšího.
Taky nevím, jakou máš postavu, abych ti nenavrhla něco... nevhodného.
NApiš mi všechno potřebné a já ti pak navrhnu outfit.
Polyvore slouží k tomu, abys složila outfity, jako mám já na blogu. Můžeš si tak líp představovat, jak nějaké věci jdou k sobě, nebo dávat módní typy někomu jinému, vyhledat věci, co se ti líbí a jejich ceny. Toť vše :)

5 Dulcecita Dulcecita | Web | 29. srpna 2010 v 22:14 | Reagovat

Fajn, zvolila bych tedy radši balerínky... A ke to na mě trochu nuda, ale pokud je tohle tvůj styl a budeš se v tom cítit dobře - jdi do toho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama