I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Kolik toho bylo zbytečně aneb cena svobody...

13. května 2010 v 20:03 | Sarush |  Moje názory ...
Na začatek bych chtěla říct že moje problémy jsou nic o proti některejm jinejm jako se třeba nedávno četla na jednom blogu...

Bylo už tolik zbytečných slov, křivd,hádek,smutku,probrečených nocí,udeřených ran,prosebných obličejů,výčitek,slz,křiku ..... Tohle všechno mě strašně mrzí když třeba vezmu kolik nocí sem nespala protože jsem seděla v koutku pokoje a brečela vzteky,smutkem nebo čimkoli jiným abych to zkrátila je jich nespočet...(pod perexem)

A tohle vše není jen o mé nejbližší rodině je to mnohem horší. To co se stalo už nejde vrátit to že se třeba s mojí sestřenicí kterou tolik miluju protože je tak strašně faj se nemůžu absolutně vídat ,ale o tom sem nechtěla psát chtěla sem psát o tom jak je to mezi mnou mejma rodičma a možná i bratrem.
Máme ve škole jednu takovou učitelku z části ji nenávidím ty její moudra ,nespravedlnost, a to jak si myslý že ona je ten Boss a přitom nemá žadnou funkci ,ale z části ji opravdu miluju je příjemná, rázná a neohrožená ,skoro každou hodinu řekne něco ci mi vážně vleze ať už do srdce nebo do mozku nutí mě to přemýšlet o životě.Třeba jendou takhle povídá "opravdu si myslíte že chcete svobodu?" poslouchali sme totiž bajku o psovi a vlkovi vlk neměl sice nic ale měl svobodu kdyžto pes měl všechno jídlo ,dům , utočiště ,ale to bylo vlkovi jedno co má pes pro něho byla lepší svoboda na její otázku se zvedlo jen pár rukou se souhlasem že svoboda je cennější a co já? Já bych pro svobodu i vraždila ...Né kecám možná tak mouchu :D . Ale já strašlivě toužím po svobodě dělat si co chi, s kým chci , cokoli chci žádné rozkazy, zákazy nebo tresty. Já jsem vlk ! Svoboda je duležitá nebo apoň pro mě ale mě se ji nedostává. Možná má vlk tu težší cestu ale co má svobodu a tak si říkám a co vžiť budu mít svobodu a pak se všem "psům" budu smát .Navcí si většinou zvolím tu těžší cestu  a  ani nevím proč holt už jsem taková ,taková no prostě svá :)
A teď ať zas neodbočuju  o tech našich občas mám dojem že nejsou normální že žiju s mentálama nebo tak něco nebo že já sme blázen a ni taky a svět je nějakej ustav pošuků nebo co já vím...
A teď co jsem psala o svobodě už ani nevim co sem chtěla předtim no takže už asi nic :D
Ale vím že chci svobodu být tím pomyslným "vlkem" ...
A co vy ??
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama