I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Duben 2010

Pouze...

30. dubna 2010 v 18:27 | Sarush |  Moje názory ...
...motto


Všichni jsme jiní ,ale v jednom se nelišíme-nikdo znás nechápe ty ostatní...
(Sarush-me)

Menší aktuální stav :D

29. dubna 2010 v 18:17 | Sarush |  Děníček
No tak zejtra mám narozky  :)
Malý děti my už řejkaj "dobrý den ":D
dostala jsem ortézu na koleno
ortéza je obří hnusná a růžová :(
ale štěstí je že ji nemusim nosit furt
a už jsem dostala většinu dárků :)

To bylo takové menší info jináč jak se máte snad fajn časem tu zase něco přidám :)

Už jsem zapoměla (ale né tak docela)-báseň

27. dubna 2010 v 21:45 | Sarush |  Moje tvorba
Už jsem zapoměla i když né tak docela ale začínám si uvědomovat že tě nepotřebuju ke svému životu (snad)  :)


Už nevím kdo jsi ale na to jsi měl myslet dřív,
než jsi tak ospale zív.
Už je to pár týdnů co nejsme spolu,
a nepopíjíme tu kolu.
Už se asi nesejdem,
a nikde se neprojdem.
Za 2 měsíce vypaříš se z mého života,
ale nezbude mi tu samota.
Myslela jsem že se mi nepodaří zapomenout,
a teď je težší si vzpomenout.
Byl jsi dobrý,
a oči si doufám měl modrý.
Tak už čau,
a prosím ať už neslyším "au".

V jiném světě - část 1.

24. dubna 2010 v 16:56 | Sarush |  Moje tvorba
Vcházela jsem do podivně vykachličkované místnosti ve které se třpitily dvě kulatá zrdcadla v ktorých se odrážel věšák a na něm byly prazvláštně zažloutlé župany co možná před pár lety zářily bělobou "možná jen zapoměli koupit Lanzu " pomyslela sem si a na tváři mi vyrašil úsměšek.Snažila jsem ve všem najít tu lepší stránku a být nad věcí jen o trošku zlepšit náladu. No zatím se mi to  moc nedařilo.Ještě jednou jsem se rozhlédla po místnosti a doufala že to bude asi jen koupelna a né dočasná umívárna blázince.Vzala jsem do ruky něco co zdaleka připomínalo kartáček na zuby a pustila jsem se do čištění. Už jsem si byla naprosto jistá že sem v koupelně nějakého né moc ohvězdičkovaného hotelového pokoje. Po raní hygijeně teda jestli se tomu tak vůbec dá říkat jsem se oblékla a vyšla na šedou špinavou ulici. Všude se válely odpadky a lidé co mě míjeli také nevypadali zrovna k světu . Jediná věc co zářila z celého toho šedého kontrakstu byl malý obchůdek na konci ulice.Rozhodla jsem se že se do něj zajdu podívat třeba tam bude někdo kdo mě odsud dokáže dostat. (p.v.c.č.)

Jednoduše říkám : "víra"

24. dubna 2010 v 16:17 | Sarush |  Moje názory ...
Téma týdne :

Většina autorů na tot téma psala o náboženství a podobně ale já se rozhodla jen pro pár řádků pouhých hesel.


Víra
Každý v něco věříme !!a to nemyslím jen náboženstvý, karmu nebo osud můžem věřit prostě jen v sami sebe. Každý si občas řekne " pane bože" musíme věřit klidně jen v sami sebe :)  jinak by sme se asi zbláznili.Takže veřte že veřit musíte :D.

Život je hra

19. dubna 2010 v 15:29 | Sarush |  Děníček
Původně sem tu chtěla psát jak je všechno nespravedlivý a o společenské smetánce a taky o přirovnávání k včelím úlům :D no ale pak sem si řekla STOP  a radši vymyslela krásný ďábelský plán  no jo no když něco chci tak to dostanu :D no jak sem se uklidnila řekla sem si věci jako : "život je hra a j ji hodlám vyhrát" a nebo jako " nadovol aby tě strach z prohry vyřadil ze hry"  no  takže život je hra a já si umím hrát:D

P.S. svítí slunce KONEČNĚ  jůůůchhhůůchůů :D snad to vydrží jinak opravdu slibbuju povídku :D


Vaše Sarush co dneska musela opisovat řád učebny Fziky a Chemije jen kvuli tomu že se napila :D njn život je hra ale občas dost krutá

Už není čas na chyby

16. dubna 2010 v 21:04 | Sarush |  Děníček

"Přiznávám teď už není čas na chyby a to v obou případech takže jestli to chci zvládnout tak od teď už bez chyb. Jenže já bez chyb nic nezvládnu nejsem totiž dokonalá nikdo není..." by me .(Sarush)


tak ddnes sem si užila a to hodně s Mej. a pak jse šla do kina na souboj tytánu bylo to celkem fajn no a pak už sem šla domů ale tak celkově mě to dnes fakt bavilo.Jen jsem pořát smutná z NĚHO můj kamarád který mi nevěnuje pozornost zato spoustu tajemných pohledů ve kterých marně hledám smysl.A moje odvaha po jistém incidentu výrazně klesla a proto se teď nedokážu odhodlat k tomu abych se zeptala co se vlastně děje. Taky jsme dneska psali sloh nebo spíše sme měli dovyprávět povídku mám takový dojem že by se mi to mohlo podařit .Bylo to totiž na drastické téma a to mi jde :D no snad bude za 1 a možná se to tu i objeví. A taky bych tu sem ráda dala nějakou povídku jen ještě nevím jakou snad se dočkáte :).

Zas a znovu

14. dubna 2010 v 20:14 | Sarush |  Blog
Poslední 4 dny sem nějak zabraná do upravování obrázků a když sem si tak hrála tak jem vytvořila jeden kterej se mi osobně tak zalíbil až sem si řekla že ZNOVU změním Desing takže se omluvám že ho měním po dnu ale mě se to tak líbí :D že to musí být desing.Půvpdněměl být větší ale nešlo to tak ho tu máte alespoň takto :
bubášek

Zase sme se převlékli

13. dubna 2010 v 18:20 | Sarush |  Blog
Tak tu mám nový desing je sice takový jednoduchý ,ale jak já říkám u desingu platí "v jednoduchosti je krása" :) snad se líbí.ukazka 22

Pro mámu - báseň

9. dubna 2010 v 18:05 | Sarush |  Moje tvorba
Tohle jsem složila pro moji mámu k narozeninám má je příští týden snad se jí to bude líbit co myslíte??

Ty si moje máma,
ta krásná dáma.
Máš super vkus,
a to je tvoje plus.
Můžu jse na tebe obrátit,
a vše ti oznámit.
I když mě občas štveš,
nikdy ale nelžeš.
Mám tě ráda,
jako kamaráda.
I mnohem víc,
a to říkám přímo z plných plic.
Přeji ti vše nejlepší,
a ať si čím dál víc krásnější.

Už řeknu jen Ahoj-Báseň

9. dubna 2010 v 16:30 | Sarush |  Moje tvorba
Už řeknu jen Ahoj

Je krásný den,
a my spolu dem.
Ale co když je to jen sen,
sen který mě vezme ven.
Pryč od toho zmatku,
a já se otočím na podpadku.
Na vše zapomenu,
a snad už si ani nikdy nevzpomenu.
Jen doufám že se to nezvrátí,
a ve vše zlé neobrátí.
A bude to zelený háj,
prostě naprosto  ráj.
Až budu tam,
nikomu neřeknu kam.
Kam odcházím,
kde se to vlastně nacházím.
Pak řekunu už jen ahoj,
a osude rány mi zahoj.

Hovadinka-Terka-báseň

9. dubna 2010 v 15:18 | Sarush |  Moje tvorba
Tuhle básničku jsem vymyslela jen tak ze srandy na moji kámošku :D ona se s ochotou přidala k vytváření takže je to takové společné tří minutové dílo :D .Berte to prosím trochu s rezervou je to jen taková sranda která se dá skloňovat ve všech pádech a vymyslet ji nezabralo míň času než jeden řádek něčeho lepšího :D tak tu je (c.č.):

Mini info o současném stavu blogu

7. dubna 2010 v 18:32 | Sarush |  Blog
No takže dneska začneme pár omluvami a vysvětlením i když se v podctatě nemám za co omluvat protože tohle je můj blog stejně mám potřebu vám to vysvětlit :D. Chtěla jsem tu dát pár obrázků co jsem kreslila ve výtvarce hlavně ten ze dneška (strašně se mi líbil :D:)) no ale bohužel jsem je fotila ne mobil.A ten mi dneska klekl a vymazal půlku galerije :( takže místo čísla 1 300 se tam teď objevuje 48 :( no tak snad to nějak opravím :). Jinak jsem zase začnu více přidávat a nebudu to tak lajdat :D ale pořát se nemám za co  omluvat :D.

P.S.: Jak jste si užily velikonoce :)??
p.s.2: Nějak se mi pomotali rubriky v menu ale až budu mít čas tak to co nejdřív to zpravím :)

Užívám

1. dubna 2010 v 21:31 | Sarush |  Děníček
oko v lásce
Velikonoce jsou zase tu a s nimi i prázdky.A ty si já rozhodla pořádně užít:). Taky máte tak krásný pocit když přijdete domů a máma vám oznámí : To je dost že tě zase po 2 dnech vidim :D .Njn ale já za to nemůžu že se doma míjíme :D .Ale co krásně sem si užila ve středu v kině na Alence v říši divů pak u kamarádky :) a ve čtvrtek ráno sem odjela do obchoďáku koupit dárek pro mojeho kamaráda :)  no a pak samozřejmě odevzdat ten dárek kamarádovi a  u něj sem taky strávila celý zbytek dne :).Krásně jsem si to užila ve městě a pak na Špilasu (Špilberk) no a tam sme byly i s mojí kámoškou Ann. On kamarád je docela takový vášniví fotograf tak dělal foto :D (no zapomeňte že je sem zveřejnim :D). Hlavně doufám že si takhle užiju i zbytek prázdnin. SNAD :)   (vám taky přeju)
 Vaše Sarush co užívá V.prázdnin