I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Tváří v tvář

10. března 2010 v 20:37 | Sarush |  Děníček
Dneska zase jako obviikle škola ,trenink no a pak sem se šla podivat na svoji kamarádku do divadla hraje totiž v dramaťáku no a cestou tam sem uviděla velkýho černýho psa no a hned mě v hlavě napadla taková věc :

Stojím na poli nikde nikdo je šero a začíná se stmívat .Najednou něco šramotí a ve křoví se objevil velký černý pes nebo to byl vlk to přesně nevím. Zafoukal vítr. Omrazilo mě . Ten pes byl docelo daleko takže kdyby zautočil mohla bych kdikoliv utéct . Začal pomalu postupovat dopředu směrem ke mě a já se chistala uskutečnit můj plán utěku ale najednou jako by moje nohy zdřevěněly ajá byla přibitá k zemi .Pes se rozběhl a čím dál tím víc se přibližoval .Najednou stál přede mnou .Vyskočil.A já si v té vteřině uvědomila že právě stojím v tváří v tvář své smrti.Velké a černé stejně jako ten pes stejně jako ta hlubaká temnota která zastoupila moje vědomí když už bylo po všem když už pes putoval dál za svím cílem ZABÍJET.

Vím je to takové dramatické ,ale když jdete v noci nebo spíš večer po ulici a ještě zbíívá čas než dojdete do bodu cíle tak.-... já se zabavím vymýšlením drastických povídek třeba zítra cestou ze školy vymyslím pokračování nebo začátek páč tohle je spíš konec .
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama