I všedém světě se někde skrývá zářivá duha..(by "S...")  pixel

Tak jsem ho pustila ke slovu.Chtěl prostě říct že je tu vztup na vlastní nebezpečí!!!

23. března 2010 v 17:49 | Sarush vlastně její Blog :D |  Blog
TOHLE BY MĚL PSÁT MŮJ BLOG A TAK JSEM HO PUSTILA KE SLOVU AT SE VIJÁDŘÍ JAK CHCE MÁ NA TO PRÁVO OSTATNĚ TO PLATÍ I O MOJÍ OSOBĚ :D.:
Čím míň o mě budete vědět tím víc mě budete chtít poznávat.
Čím víc mě poznáte tím častěji o de mě uslišíte "Neposlouchej mě.Už nevím co říkám." a čím víc mě poznáte tím víc budete vědět že to myslím vážně a že by ste mě mněli poslechnout a utéct ode mě nebo mi aspoň zacpat pusu než zase plácnu nějakou hloupost .
Čím víc mě poznáte tím víc zjistíte že jsem šílený a praštěný .Čím víc mě poznáte tím víc zistíte kdo jsem. Ale když se ubráníte a nebudete mě znát tak jak se znám já zistíte že mě nikdo nezná tek jak já znám sebe a taky se to nikomu nikdy nepovede.Protože moje přetvařovací a bránící schopnosti to nikdy nedopustí. Takže vám můžu jen řítc že nikdo nemůže předvídat moje chování protože do mě nikdo nevidí a že byste se měli bránit tomu mě poznat jinak vás pohltím chytnu a nepustím . A to opravdu nechtějte protože se stanete někým kdo zapomněl jak se mluví, chodí, píše a šechno budete žít jen se mnou ve světě fantazije,snů ve mě. Prostě VZTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ .
P.S. zapoměl jsem vám na začátku říct NEPOSLOUCHEJ MĚ NEVÍM CO ŘÍKÁM A RADŠI UTEČ !!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama